اخبارخراسان رضوی

تقویت و گسترش معارف مهدویت برای ناحیه یک آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

باتوجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اهداف دوره های تحصیلی نظام تعلیم و تربیت، مهدویت در ساحتهای مختلف ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، جلسه ای با هدف تقویت و گسترش معارف مهدویت برای ناحیه یک آموزش و پرورش استان خراسان رضوی که با حضور مهدیزاده معاونت پرورشی ناحیه یک اداره آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، خانم ها مهدیزاده و خالق نیا از مربیان بنیاد و همکاران اداره، حجت الاسلام و المسلمین محمدهادی رجائی خراسانی معاون آموزشی برادران بنیاد استان، وداعی مسئول واحد خواهران بنیاد استان و خلخالی همکار آموزشی بنیاد استان همراه بود در تاریخ بیست و دوم آبان ماه برگزار شد.

در جلسه تقویت و گسترش معارف مهدویت برای ناحیه یک آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، ضمن معرفی بنیاد و بیان ظرفیتها، اهداف و چشم اندازها و برنامه های بنیاد استان خراسان رضوی، به بررسی زمینه ها و زیرساختهای همکاری در زمینه های فرهنگی پرورشی اعتقادی مهدویت با آموزش و پرورش پرداخته شد.

در این جلسه مقرر شد باتوجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و موارد مورد توجه سند و با توجه به اهداف دوره های تحصیلی نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی در شش ساحت مندرج در متن به تفکیک مقاطع تحصیلی، در ساحتهای مختلف آن، با استفاده از اشتراکات برای بیان معارف مهدویت در سطوح مختلف ویژه دانش آموزان اقدام شود.

ضمن اینکه دفتر مهدویت در اداره ناحیه یک راه اندازی شده و در حوزه تربیت مربی و اولیا و مربیان، کادر پرورشی مدارس آموزش های تکمیلی و تخصصی لازم را داشته باشند و در حوزه  دانش آموزی خود دانش آموزان مجهز به علم و مهارت مهدویت شوند.

تقویت و گسترش معارف مهدویت برای ناحیه یک آموزش و پرورش استان خراسان رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا