اخبارخراسان رضوی

ارتباط با حضرت زهرا (س) برای زمینه سازی ظهور

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، موضوع ارتباط با حضرت زهرا(س) برای زمینه سازی ظهور در مراسم هیئت دخترانه مه دخت واقع در قاسم آباد، مسجد سیدالشهدا علیه السلام، روز سه شنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۷:۳۰ با حضور کارشناس مهدویت استان برگزار شد.

فاطمه طلابکی کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی ارتباط با جایگاه مادری حضرت زهرا(س) برای زمینه سازی ظهور و شخصیت ویژه حضرت زهرا و نقش مادری ایشان در هدایت انسانها را در جمع نوجوانان دختر تبیین کرد.

وی برای بیان دلیل برگزاری مراسم شهادت حضرت زهرا(س) و اشک بر مصیبت های این بانوی هستی گفت: باید اول شخصیت ویژه ایشان و ارزش بی نظیری که خداوند در خلقتش ایجاد فرموده را بدانیم تا دلیل برگزاری مراسم شهادت برایمان روشن شود.

طلابکی افزود: اینکه بر اساس فرمایش پیامبر اعظم(ص)، خدا نور فاطمه(س) را خلق کرد تا در این دنیا نقش مادری مهربان و عالم و دانشمند و بسیار فعال و اثر گذار را در مدت ۱۸ سال عمر کوتاه و پر برکتش ایفا کند.

این کارشناس مهدویت در ارتباط با جایگاه مادری حضرت زهرا(س) برای زمینه سازی ظهور به ییان راهکارهایی پرداخت و گفت: ما چگونه می توانیم ارتباط با جایگاه مادری ایشان داشته باشیم تا از مؤثرین افراد در زمینه سازی ظهور آقایی شویم که خود فرمود قهرمان و الگوی من حضرت زهرا(س) است.

وی در این جلسه کتاب بانو اجازه تألیف استاد عباسی ولدی را به حاضرین معرفی کرد و در پایان مداحی و همخوانی در جمع دختران انجام گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا