اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان با مدیر کل صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، شهرکی مدیر بنیاد استان با همراهی دبیر اجرایی و هماهنگی و پشتیبانی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی با هدف موارد مربوط به همایش و تقویت برنامه های مهدوی در شبکه استانی هامون، روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه با کیخا مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان دیدار کرد.

در این جلسه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های فی ما بین دو نهاد، گزارشی از همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی را بیان کرد.

شهرکی مسئول برگزاری همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی، با توجه به اینکه مدیر کل صدا و سیمای استان بعنوان دبیر کمیته رسانه و تبلیغات منصوب شده اند درخواست کرد که موارد همایش همانند سال قبل بخوبی از طریق صدا و سیما پوشش داده شود.

وی گفت: از جایی که حق الزحمه اساتید شرکت کننده در برنامه تلویزیونی چشم به راه را بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) پرداخت می کند، درخواست می شود این برنامه خوب و تأثیرگذار پس از وقفه شش ماهه مجدداً تولید و از شبکه استانی پخش شود.

سپس کیخا مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان در خصوص پوشش خبری و تولیدی از برنامه های همایش به عوامل مربوطه تأکید کرد و مقرر شد در جهت تولید و پخش تیزر تبلیغاتی فراخوان مقالات همایش و زیر نویس بشکل پر تکرار در بخش های مختلف برنامه های سیما در اسرع وقت آغاز شود.

کیخا افزود: به جهت اهمیت و ضرورت ترویج معارف مهدوی لازم است در همه برنامه های رادیو و تلویزیون استان روح معارف مهدوی دمیده شود و حتی الامکان از ظرفیت همه برنامه ها در این جهت به نحو جذاب و هنرمندانه بهره گیری مطلوب صورت گیرد.

وی همچنین دستور تهیه، تولید و پخش برنامه تلویزیونی چشم براه را نیز صادر کرد.
مدیر بنیاد استان با مدیر کل صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا