اخبارهرمزگان

واسپاری طرح های مهدویت استانداری هرمزگان به بنیاد استان

همکاری دوطرفه استانداری هرمزگان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در راستای تحقق و اجرای برنامه های حوزه مهدویت

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، در راستای تحقق و پیشبرد اهداف بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان در زمینه اجرا و پیشبرد برنامه های حوزه مهدویت، صبح روز یکشنبه سیزدهم اسفندماه جلسه سرپرست و قائم مقام بنیاد استان با حمیدرضا زارعی مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار شد.

امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان در این جلسه به شرح عملکرد چندماهه و برنامه های پیش روی بنیاد پرداخت و بابت اجرا و همکاری در راستای تحقق و اجرایی شدن برنامه های حوزه مهدویت استانداری اعلام آمادگی کرد.

زارعی مدیر کل امور اجتماعی استانداری، ضمن تبریک به رضایی زارعی به جهت انتصاب شایسته وی به عنوان جوان ترین سرپرست بیان کرد: باتوجه به حضور و ورود نیروی جوان، توانمند و فعال بی شک اتفاقات خوبی در این حوزه رقم خواهد خورد.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری بیان کرد: فعالیت های بنیاد باید نسبت به قبل افزایش یابد تا مخاطب عام و تمام اقشار از خدمات و عملکرد آن بهرمند گردند و فعالیت ها مختص به اجرا در بندرعباس نباشد و تمام شهرستان ها را در برگیرد.

زارعی بیان کرد: جلسات و برنامه های بنیاد توسعه یابد و چشم اندازی در راستای پیشبرد برنامه ها و اجرایی شدن در سطح خارج از استان و فراتر را داشته باشید.

در انتهای این جلسه: باتوجه به ماهیت بنیاد در حوزه مهدویت و فعالیت و طرح های استانداری در زمینه فعالیت های اعتقادی و مهدوی، بنا شد در طرح های مهدوی، مشارکت و واسپاری طرح ها از سوی استانداری به بنیاد و حمایت از طرح و برنامه های پیش روی بنیاد از سوی استانداری صورت گیرد.

شایان ذکراست: این جلسه در دفتر مدیر کل امور اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار و حجت الاسلام رنجبری معاونت فرهنگی بنیاد مهدی موعود هرمزگان نیز در این جلسه حضور داشت.

واسپاری طرح های مهدویت استانداری هرمزگان به بنیاد استان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا