اخبارسیستان و بلوچستان

افتتاحیه دوره آموزشی یاران موعود دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، جلسه افتتاحیه دوره آموزشی یاران موعود دانشجویی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در روز شنبه بیستم آبان ماه در محل سالن اجتماعات پردیس رسالت زاهدان برگزار شد.

در این مراسم شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن تشکر از برگزار کنندگان مراسم به بیان اهداف طرح یاران موعود(عج) پرداخت و دانشجویان را به کسب معرفت بیشتر ترغیب نمود.

شهرکی اظهار داشت: با معرفت به حجت زنده خدا می توانیم در جهت عبودیت و پرستش خداوند گام برداریم. امام نعمت باطنی خداوند است همانطور که در آیه ۲۰ سوره لقمان میفرماید ” خداوند کامل کرد بر شما نعمت های ظاهر و باطن خود را “. سپس روایتی از امام موسی کاظم(ع) را بیان کرد که می فرمایند: نعت ظاهر، امام ظاهر و نعمت باطن، امام غایب است.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) افزود: حضرت مهدی(عج) چشم بینای خداوند در زمین است، همانطوری که در زیارت حضرت حجت(عج) می خوانیم “السلام علیک یا عین الله فی ارضه”

همچنین مراحل کسب معرفت نسبت به امام در مهدی شناسی، مهدی محبی، مهدی باوری و مهدی یاوری را بیان کرد و گفت خداوند دوستدار مهدی محبان است.
افتتاحیه دوره آموزشی یاران موعود دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زاهدان

افتتاحیه دوره آموزشی یاران موعود دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زاهدان

افتتاحیه دوره آموزشی یاران موعود دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا