اخبارسیستان و بلوچستان

رئیس عقیدتی سیاسی لشکر ۸۸ زرهی زاهدان با مدیر بنیاد استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، رئیس و معاونین عقیدتی سیاسی لشکر ۸۸ زرهی زاهدان روز سه شنبه هفتم آذر ماه با حضور در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان با مدیر و کارکنان بنیاد استان تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه حجت الاسلام شریف زاده مسول عقیدتی سیاسی لشکر ۸۸ زرهی زاهدان گزارشی از عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی بیان نمود.

وی با اشاره به تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در سال ۵۷ به دستور مستقیم امام مبنی بر مکتبی شدن ارتش، این مسولیت را بر عهده عقیدتی سیاسی ارتش واگذار نمودند.

در ادامه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: ۱۶ طرح فرهنگی مجزا برای(کادر، وظیفه، خانواده و فرزندان) در دست اقدام داریم که مبحث مهدویت یکی از آنها می باشد و الحمدالله در این زمینه دوره های خوبی در مجموعه ارتش جمهوری اسلامی برگزار شده است.

شریف زاده در ادامه بیان داشت: برای شرکت در دوره تربیت مربی معارف مهدوی که قرار است از طرف بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) برگزارشود، علاوه بر حضور روحانیون عقیدتی سیاسی، خانواده هایی که شرایط و ضوابط حضور در این دوره را داشته باشند شرکت می کنند.

وی در پایان صحبت های خود جهت همکاری خوب و مستمر بین عقیدتی سیاسی لشکر۸۸ زرهی زاهدان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تاکید نمود.

در ادامه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن تشکر از حضور رئیس و معاونین عقیدتی سیاسی لشکر بیان داشت: در مباحث مهدویت اینکه ما یک کمبود و عقب ماندگی داریم و باید جبران شود. بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از حضور روحانیون عقیدتی سیاسی لشکر ۸۸ زرهی جهت شرکت در دوره تربیت مربی معارف عمومی مهدویت استقبال می کند چرا که این بزرگواران بعد از گذاراندن این دوره می توانند معارف مهدوی را تبلیغ و ترویج نمایند.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان افزود: در ویژه برنامه هایی که از طرف سازمان ارتش برای کادر و همچنین خانواده هایشان در مناسبت های مهدوی از قبیل نهم ربیع الاول و نیمه شعبان برگزار خواهد شد می توانیم از وجود اساتید مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم که به استان تشریف می آورند، جهت ترویج معارف مهدوی نیز استفاده کنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی لشکر 88 زرهی زاهدان با مدیر بنیاد استان دیدار کرد

رئیس عقیدتی سیاسی لشکر 88 زرهی زاهدان با مدیر بنیاد استان دیدار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا