اخباردسته‌بندی نشدهسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد استان سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر و جمعی از عوامل اجرایی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان روز سه شنبه هشتم خرداد ماه دیدار کردند.

این جلسه با هدف هماهنگی در رابطه با همایش بین المللی مهدویت که قرار است در سال جاری برگزار شود و همچنین اهدای لوح تقدیر حجت الاسلام قرائتی به معاون سیاسی و اجتماعی استانداری بواسطه همکاری در همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی که در بهمن ماه ۱۴۰۲ انجام گردید، برگزار شد.

در ابتدای جلسه شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن ارائه گزارش مختصری از همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی افزود: کار همایش به نحو احسن پیش رفت و در مجموع با همکاری نهادهای فرهنگی بسیار خوب برگزار شد.

وی گفت: ظرفیت استان جهت برگزاری همایش های ملی و بین المللی با موضوع مهدویت بسیار بالا می باشد و الحمدالله با کارهایی که صورت گرفت این موضوع به اثبات رسید.

شهرکی اظهار داشت: لازم است از شخص سردار کرمی چه در زمان تصدی وی در قرارگاه منطقه ایی قدس جنوب شرق و چه در زمان استانداری تشکر کنم که انصافاً پای کار بود و قوت قلب ما، همچنین از معاونت سیاسی و اجتماعی و مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی که در این رابطه جلسات متعدد و مکرر برگزار کرد.

مدیر بنیاد استان افزود: امسال زمینه برای برگزاری همایش بین المللی مهدویت فراهم است و دوستان در حال برنامه ریزی محورها و موضوعات در دبیرخانه دائمی همایش هستند.

وی در ادامه به پیام آیت الله سبحانی و همچنین بیانیه پایانی همایش سال گذشته اشاره و افزود: آیت الله سبحانی در پیامی که به همین عنوان داشته و تاکید داشت که ظرفیت استان ظرفیت بالایی است و این را فراتر از ملی عمل کنید.

در ادامه شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ضمن گرامیداشت وقوع حادثه تلخ سقوط بالگرد حامل ریاست جمهوری و همراهانشان افزود: مجموعه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یک مجموعه زلال، یکدست و دلی است که این عامل موفقیت این نهاد می باشد.

معاون استاندار گفت: مجموعه استانداری سیستان و بلوچستان با تمام وجود جهت برگزاری همایش بین‌المللی مهدویت پای کار خواهند بود، شما کار را با قوت انجام دهید و نگران مسائل مالی نباشید. شریفی افزود: طرح همایش تهیه و هزینه ها را پیش بینی کنید تا اعتبارات لازم را تأمین کنیم.

وی گفت: نهادهایی مانند دفتر نماینده ولی فقیه جامعه المصطفی العالمیه و دیگران را مشارکت دهید و در جلسات استانی نماینده وزارت امور خارجه دعوت شود و همچنین از فرمانداری ها نیز کمک گرفته شود.


در پایان لوح سپاس به امضای حجت الاسلام قرائتی، یک جلد مصحف شریف و انگشتری مقام معظم رهبری به معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و همچنین لوح تقدیر با امضای حجت‌الاسلام متوسل مدیر عامل بنیاد و بسته فرهنگی به خانم سایگانی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اهداء شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا