اخباریزد

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان از دفتر بنیاد حضرت مهدی(عج) استان یزد

دکتر رحیمی نژاد در روز دوشنبه یکم آبان ماه از دفتر بنیاد یزد بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، محمدکاظم رحیمی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، روز دوشنبه یکم آبان ماه به منظور بررسی و آشنایی بیشتر با فعالیت‌های بنیاد استان، در دفتر این بنیاد حضور پیدا کرد.

محمود رستگاری مدیر بنیاد استان به معرفی بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) و وظایف بنیاد پرداخت و همچنین به برنامه های شاخص برگزار شده توسط این بنیاد و آموزش و پرورش استان اشاره کرد.

رستگاری گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد در سطوح مختلف تحصیلی دارای برنامه و دوره‌های جامع با محوریت مهدویت ویژه دانش آموزان است که به شیوه‌های مختلف در مدارس آموزش و پرورش استان اجرا می شود.

مدیر بنیاد استان به اجرای موفقیت آمیز طرح «یاران آفتاب» در مراکز پیش‌دبستانی شهرستان‌های تفت، اشکذر و زارچ اشاره کرد و گفت: استمرار و گسترش این طرح در سایر شهرستان‌ها می‌تواند گام مهمی در آشنایی دانش آموزان با مباحث مهدویت و برطرف شدن شبهات آن‌ها باشد.

رستگاری ادامه داد: به همت این بنیاد، طرح بوستان مهدوی در سال جدید ویژه دانش آموزان ۹ تا ۱۲ سال با محوریت کلاس‌های معارف مهدوی،کلاس‌های هنری و مهارتی، ورزش و بازی‌های پرورشی و برنامه‌های جانبی اعم از جنگ شادی مهدوی، اردو و استخر برنامه ریزی و با موفقیت اجرا گردید و رضایت بالای ۹۰ درصدی شرکت کنندگان را کسب کرد.

محمدکاظم رحیمی نژاد ضمن بازدید از دفتر بنیاد، قول مساعدت و همکاری روزافزون در اجرای طرح ها با محوریت مهدویت ویژه دانش آموزان را داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با توجه به توضیحات مدیر بنیاد در رابطه با تامین تجهیز این بنیاد اعلام آمادگی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا