اخبارسیستان و بلوچستان

اولین نشست هیئت امنای مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، اولین جلسه هیئت امنای مسجد و مجتمع فرهنگی مذهبی حضرت مهدی موعود(عج) در سال ۱۴۰۳ به میزبانی مهندس لک زایی عضو هیئت امناء و مدیرکل نوسازی مدارس استان روز یکشنبه دوم اردیبهشت برگزار شد.

دراین جلسه مهندس لکزایی ضمن خوش آمدگویی بیان داشت: برای ادامه کار ساخت مسجد و مجتمع فرهنگی لازم است جلسه ای با حضور سردار شفاهی فرمانده سپاه سلمان استان برگزار شود تا دستورات لازم را به مسئول جهاد سازندگی در جهت کار بتن ریزی صادر نمایند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان افزود: می بایست جلسه ای هم با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان در جهت پیشرفت کار ساخت و ساز برگزار شود تا بودجه سالیانه به مجتمع اختصاص یابد.

در ادامه نادر میری مدیر اجرایی ساخت پروژه مسجد و مجتمع فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گزارشی از اقدامات انجام شده را به سمع و نظر اعضاء رساند.

در پایان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه این نهاد آمادگی کمک مالی به ارزش پنج میلیارد ریال جهت تسریع در کار مجتمع را دارد اظهار داشت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) نامه ای به مجموعه اوقاف ارسال و شرح هزینه را اعلام نماید تا پیرو آن نامه ای به شخص استاندار زده و تقاضای مساعدت مالی بیشتری به این مهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا