اخبارکرمانگفتگوها

برنامه طرح زنگ انتظار تا پایان سال تحصیلی۱۴۰۲ برقرار خواهد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، مسئول روابط عمومی بنیاد روز پنج شنبه هفتم آبان ماه در خصوص برنامه طرح زنگ انتظار با مسئول واحد کودک بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان گفتگو کرد.

 بابایی مسئول واحد کودکان بنیاد استان در این گفتگو بیان کرد: به همت مسئولین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) استان کرمان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان طرح زنگ انتظار در مهر ماه ۱۴۰۲ افتتاح شد.
وی گفت: بر اساس این طرح دانش آموزان مدارس مقطع ابتدایی دور دوم در محل مهدیه مسجد جامع شهر کرمان حضور یافته و از برنامه‌های زنگ انتظار بهره مند می شوند.
بابایی اظهار کرد: شرح این طرح بدین قرار است که مکان مهدیه مسجد جامع غرفه بندی شده و دارای شش غرفه با عنوان‌های قصه‌گویی مهدوی، کتابخوانی مهدوی، دلنوشته مهدوی، کلاس مهدویت، غرفه فروش کتاب و محصولات فرهنگی مهدوی و بوفه جهت خرید تغذیه برای دانش آموزان است.

مسئول واحد کودک بنیاد استان کرمان ادامه داد: روزهای دوشنبه و چهارشنبه از هر مدرسه گروهی دانش آموز در این طرح شرکت می‌کنند و الحمدلله هم مسئولین مدارس و هم دانش آموزان، بسیار راضی بوده و بعد از حضور یک گروه مجدد تقاضا دارند که گروه‌های دیگری نیز از مدرسه در این طرح حضور یابند.

وی گفت: به امید خدا این طرح تا پایان سال تحصیلی۱۴۰۲ برقرار خواهد بود تا اولیای مدرسه و مشتاقین معارف مهدویت بتوانند از این طرح و از معارف ناب مهدوی بهره‌مند شوند.

همچنین مسوول روابط عمومی بنیاد مصاحبه هایی از مربیان مدارس و دانش آموزان در خصوص نقطه نظرات و پیشنهاد های آنان به طرح زنگ انتظار انجام داد.

مصاحبه با مسوول واحد کودک بنیاد مهدویت کرمان

مصاحبه با مسوول واحد کودک بنیاد مهدویت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا