اخبارکرمان

طرح زنگ انتظار در کرمان افتتاح شد

به‌ گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، همزمان با روز جهانی کودک، آیین افتتاحیه طرح «زنگ انتظار» از سوی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان و با همکاری اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمان صبح امروز، ۱۶ مهر ماه با حضور مدیر بنیاد استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از دانش‌آموزان در مهدیه مسجد جامع کرمان برگزار شد.

حجت‌الاسلام مهدی عربپور، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان در این مراسم با اشاره به وجود بخش ویژه کودکان و همچنین طرح یاران موعود در بنیاد حضرت مهدی(عج)، گفت: هدف اصلی بنیاد این است که کودکان، نوجوانان و جوانان را با امام زمان(عج) آشنا کنیم و ارتباط با امام بیشتر شود و به واسطه این ارتباط زندگی مهدوی در جامعه شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های آموزش و تبیین، ایجاد زنگ انتظار است، ادامه داد: این زنگ برای نخستین‌بار در کرمان اجرا می‌شود که امیدواریم توسعه پیدا کند. در این طرح از مدارس مقطع ابتدایی(پایه سوم، چهارم و پنجم) دعوت می‌شود در برنامه‌ها شرکت کنند که معرفی کتاب‌هایی با موضوع مهدویت، همچنین قصه‌گویی و دلنوشته از بخش‌های این طرح است و امیدواریم با استقبال خوب مدارس و اجرای خوب مربیان بتوانیم طرح را توسعه دهیم و بخشی از معارف دینی و مهدویت آموزش داده شود.

حجت‌الاسلام عربپور با بیان اینکه این برنامه به مدت دو روز در هفته(دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها) و با حضور ۴۰ دانش‌آموز در هر برنامه برگزار می‌شود، ادامه داد: امیدواریم با کمک خیرین، دلسوزان و نهادهای مختلف بتوانیم این طرح را پیش ببریم و خدمتی در حوزه مهدویت انجام دهیم.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان در پایان پیروزی جبهه مقاومت در فلسطین را تبریک گفت و اظهار کرد: امیدواریم چنین حرکت‌هایی که سبب تحول فکری می‌شود زمینه‌ساز ظهور باشد.

افتتاحیه طرح زنگ انتظار در کرمان

افتتاحیه طرح زنگ انتظار در کرمان

افتتاحیه طرح زنگ انتظار در کرمان

افتتاحیه طرح زنگ انتظار در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا