اخباراردبیل

یاوران مهدی تابستان امسال پر بارتر از همیشه

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل، روز شنبه بیست و ششم  خردادماه در جلسه‌ای با حضور حجت الاسلام طه نجفی نژاد مدیر بنیاد استان و مربیان مجموعه تربیتی یاوران مهدی، برنامه‌های تابستانی این مجموعه برای علاقه‌مندان تشریح شد.

مجموعه تربیتی یاوران مهدی وابسته به بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل، در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و نوجوانان در تابستان ۱۴۰۳، برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.

در این برنامه‌ها که ویژه پسران و دختران در مقاطع سنی مختلف است، کلاس‌های متنوعی در زمینه‌های مختلف تربیتی، فرهنگی، آموزشی و تفریحی شامل کلاس های تقویتی درسی، کلاس های مهدویت و معارف اسلامی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، آموزش مهارت های هفت گانه کامپیوتر، کلاس های قرآن و احکام، اردوهای درون استانی و زیارتی مشهد مقدس، برگزاری هیئت هفتگی و گروه سرود و آموزش فنون رسانه (فیلمبرداری، تدوین، کارگردانی) برگزار خواهد شد.

در این نشست که با حضور مربیان، مسئولین و خانواده ها برگزار می شود، برنامه های تابستانی به طور کامل تشریح و پیشنهادات و نظرات خانواده ها نیز اخذ شد.

یاوران مهدی تابستان امسال پر بارتر از همیشه

یاوران مهدی تابستان امسال پر بارتر از همیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا