اخبارسیستان و بلوچستان

جلسه شورای مرکزی راهبردی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، دومین نشست شورای مرکزی راهبردی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی روز دوشنبه دهم مهرماه از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه مدیران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در استانهای سیستان و بلوچستان، گلستان، کرمانشاه، همکاران کمیته علمی، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش و مدیر آموزش بنیاد مرکز حضور داشتند.

ابتدا شهرکی مدیر استان سیستان و بلوچستان به عنوان مسئول برگزاری همایش اعلام نمود: کلیه اقدامات لازم جهت برگزاری این مهم در استان انجام شده است و از استانهای گلستان و کرمانشاه بواسطه همراهی و همکاری در این زمینه تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه نیک پناه دبیر علمی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کمیته علمی را بیان نمود.

سپس محمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان گزارش اقدامات انجام شده شامل برگزاری جلسات در جامعه المصطفى و شورای سیاست گذاری استان را تشریح کرد.

و حجت الاسلام احمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمانشاه از معرفی رابط در این زمینه و تبلیغ و ترویج فراخوان گزارشی ارائه نمود.

در ادامه حجت الاسلام نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد گفت: ملاک همکاری استانهای پشتیبانی کننده، نامه ارسالی معاونت می باشد. و گزارش این جلسه توسط مدیر سیستان و بلوچستان تهیه و برای استانها ارسال شود و استانها نیز در این زمینه همکاری شایسته داشته باشند.

در آخر حجت الاسلام عباسعلی پور مدیر آموزش بنیاد گفت: ضمن برگزاری جلسات مشورتی و همکاری استان ها به صورت مرتب و با فاصله کم، استانهای مربوطه پیش همایش برگزار نمایند و  برای دستگاه های آموزشی و فرهنگی جهت ارائه مقاله سهمیه پیش بینی شود.
جلسه شورای مرکزی راهبردی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی برگزار شد

جلسه شورای مرکزی راهبردی همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا