خراسان شمالی

سومین نشست شورای سیاست گذاری، هماهنگی و پشتیبانی فعالیت های مهدوی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) خراسان شمالی، سومین جلسه شورای سیاستگذاری، هماهنگی و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان خراسان شمالی با حضور نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد حجت الاسلام والمسلمین نوری و سایر اعضای جلسه در روز شنبه ششم اسفند برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد حجت الاسلام والمسلمین نوری در این جلسه ضمن خوش آمد گویی در بیان اهمیت کار مهدوی گفت: کار برای مهدویت تکلیف همه ما است و به هیچ وجه موازی کاری در این راستا معنا ندارد و هر مقدار که کار انجام شود باز کم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد با اشاره به گرامیداشت نیمه شعبان توسط دستگاه‌ها و نهادها و نیز اقشار مختلف مردم، اظهار کرد: اقدامات ادارات برای گرامیداشت نیمه شعبان، با فعالیت‌های مردمی برای برگزاری جشن‌های این ایام منافاتی ندارد. وی با تأکید بر اینکه البته نباید فعالیت‌های مهدوی تنها به نیمه شعبان منحصر شود، افزود: برپایی راهپیمایی، برگزاری جشن در میادین اصلی شهر، برپایی موکب‌های صوت و پذیرایی مقابل ادارات و مساجد و مسابقات فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان کارهای ارزشمندی است؛ اما ترویج فرهنگ مهدویت و پاسخ به انحرافات در این اندیشه اسلامی و شیعی هم نباید کم‌اهمیت تلقی شود.

در ادامه این جلسه مقرر شد مصوبات جهت اجرا به تمامی دستگاه ها ابلاغ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا