اخبارخراسان شمالی

روشنایی مهدوی برای راهنمایی نسل جوان

حضور بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی در چهاردهمین نمایشگاه قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در چهاردهمین نمایشگاه قرآن کریم در غرفه مهدویت در دهه اول ماه مبارک رمضان میزبان بازدید کنندگان می باشد.

نمایش کتابهای مهدوی در چهاردهمین نمایشگاه قرآن کریم، نور مهدوی را به نسل جوانان منتقل می‌کند. این حضور فعال و پر معنا، به عنوان یک راهنمای روشن برای جوانان، ارزش‌های ناب انتظار و آموزه‌های قرآنی مهدوی را به نسل جوان منتقل می‌کند.

موسی دانش طلب مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی: با حضور بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در نمایشگاه قرآن کریم، فرصتی فراهم شده است تا کتب مهدوی نظیر: کتب انتشارات بنیاد، انتشارات مسجد مقدس جمکران، انتشارات بیان معنوی و… به عنوان راهنمایی برای جوانان و افراد جامعه معرفی شود. این نمایشگاه فرصتی استثنایی است برای آشنایی عموم با اصول و مفاهیم مرتبط با مهدویت و مسیر حیاتی که این اصول برای جامعه اسلامی به ارمغان می‌آورند. همچنین، این فرصت برای ارتقاء دانش و افزایش آگاهی عمومی از اهمیت و نقش مهدویت در اسلام است.

ارائه محتوای مهدوی، معرفی منابع مطالعاتی، معرفی کانال های بنیاد مهدویت در شبکه های اجتماعی از جمله محصولات ارائه شده توسط بنیاد در این نمایشگاه می باشد.

دانش طلب مدیر بنیاد استان خراسان شمالی با حضور در غرفه بنیاد ضمن ابراز خرسندی از حضور فعال مجموعه های قرآنی و مهدوی در نمایشگاه بیان کرد: نمایش کتابها و معارف مهدوی در نمایشگاه ها می تواند پیوند خوبی میان فرهنگ انتظار و مردم فراهم کند .

وی همچنین در ادامه افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ اسفند الی ۲۹ اسفند در محل مصلی امام خمینی(ره) بجنورد دائر می باشد که علاقه مندان می توانند از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح و ۱۹ الی ۲۲ شب برای بازدید در محل نمایشگاه حضور یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا