اخبارهرمزگان

راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت در هرمزگان با همکاری حوزه علمیه خواهران

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان هرمزگان، جلسه مشترک امیر محمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان با خانم عباسی ریاست حوزه علمیه خواهران هرمزگان در راستای پیشبرد اهداف بنیاد در تاریخ بیست و هفتم فروردین ماه برگزارشد.

امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان ضمن ارائه عملکرد چند ماهه بنیاد در این جلسه، گفت: برگزاری دوره تربیت مربی ۱۲۰ ساعته و همچنین راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت از برنامه های پیش روی بنیاد می باشد. پیش از این با پیگیری های بنیاد و پای کار آمدن مدیر کتابخانه های عمومی، تامین کتاب های تخصصی بدون مشکل بوده اما مکان مناسب برای راه اندازی کتابخانه مشخص نیست که در این راستا همکاری حوزه به جهت تکمیل و راه اندازی این امر کمک کننده خواهد بود.

وی ادامه داد: علاوه بر همکاری بنیاد نسبت به برگزاری دوره تربیت مربی ۱۲۰ ساعته، اعزام فعالین عرصه مهدویت از حوزه علمیه خواهران به جهت حضور در اردو و مجتمع فرهنگی یاوران حضرت مهدی جمکران و همچنین همکاری بنیاد به جهت تامین و تعیین موضوعات و منابع در راستای تهیه و تکمیل مقاله های کارشناسی ارشد برای دانشجویان حوزه علمیه امکان پذیر خواهد بود.

در ادامه عباسی مدیر حوزه علمیه خواهران ضمن ابراز خرسندی نسبت به اقدامات انجام شده و برنامه های پیش روی بنیاد اعلام کرد: حوزه علمیه خواهران همکاری های لازم را به جهت پیشبرد اهداف مشترک خواهد داشت.

مدیر حوزه علمیه خواهران در راستای راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت گفت: بخشی از سالن و فضای کتابخانه حوزه علمیه را به جهت فعال سازی کتابخانه تخصصی مهدویت در اختیار بنیاد قرار می دهیم تا با تامین کتاب های مورد نیاز این کتابخانه در حوزه علمیه خواهران دایر و تشکیل شود.

وی در رابطه با همکاری حوزه در زمینه آموزشی افزود: امکان اعزام طلبه های فعال حوزه مهدویت و توانمند عرصه مهدوی را به جهت مشارکت در طرح ها و دوره های آموزشی مناطق و مدارس اعلام شده از سوی بنیاد فراهم خواهیم کرد تا طلبه های علاقمند و توانمند در زمینه آموزشی و آگاه سازی با بنیاد در راستای توانمند سازی جامعه هدف، همکاری داشته باشند.

شایان ذکر است، این جلسه در حوزه علمیه خواهران برگزار شد و از مکان اعلام شده به جهت فعال سازی کتابخانه تخصصی مهدویت با حضور امیرمحمد رضایی زارعی سرپرست بنیاد استان هرمزگان، عباسی مدیر حوزه علمیه خواهران، رنجبری معاون فرهنگی بنیاد استان و احمدی معاون پژوهشی حوزه علمیه خواهران بازدید شد.

راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت در هرمزگان با همکاری حوزه علمیه خواهران

راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت در هرمزگان

راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت در هرمزگان

راه اندازی کتابخانه تخصصی مهدویت در هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا