اخبارگلستان

بازدید مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) گلستان از موکب‌های دلدادگان حسینی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و برپایی موکب‌های دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) در گرگان، مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز استان به همراه جمعی از مسئولین، در شامگاه روز دوشنبه، سیزدهم شهریور ماه، از موکب ها و غرفه های فرهنگی آن بازدید کرد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز با حضور در غرفه های نماز و مهدویت، توضیحاتی را در خصوص نشر معارف نماز و مهدویت به عوامل اجرایی ارائه کرد.

در حاشیه این بازدید جلسه ای با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی، شهردار گرگان، فرمانده سپاه نینوا، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان، نمایندگان دستگاه های اجرایی و مسئولین کانون های مهدویت گرگان برگزار شد و در خصوص اجرای برنامه های نماز و مهدویت بحث و تبادل نظر شد.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه از شهردار و رئیس شورای شهر، خواستار اجرایی شدن مصوبات جلسه شورای اقامه نماز و شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شد.

موکب‌های دلدادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور عزاداران و دلدادگان حسینی در ۱۱۰ موکب در خیابان اربعین گرگان برپا شده است.

این اتفاق برای سومین سال در شهر گرگان رخ داده و هرساله با استقبال بی نظیر مردم مواجه می‌شود. بیشتر این موکب ها پذیرایی است و موکب فرهنگی و پزشکی و روانشناسی نیز وجود دارد و همه این موکب‌ها با هزینه مردمی برپا شده است.

موکب جاماندگان اربعین از روز جمعه ۱۰ شهریور ماه در خیابان شهید رجایی تا ۱۵ شهریور، چهلمین سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، از ساعت ۱۷ تا ۲۳ پذیرای دلدادگان حسینی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا