اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر و عوامل اجرایی بنیاد استان سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری دیدار کردند

شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان: نیاز استان به همایش های مهدویت محور وحدت زیاد می باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر و عوامل اجرایی بنیاد استان در روز سه شنبه سیزدهم تیرماه با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری دیدار کردند.

این جلسه با هدف آشنایی با فعالیتهای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و همراهی در طرح ها و برنامه های سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این جلسه ابتداء شهرکی مدیر بنیاد استان گزارشی از تاریخچه و عملکرد بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در کشور و استان بیان نمود.

وی همچنین تعدادی از برنامه های در دست اقدام سال ۱۴۰۲ از جمله همایش ملی مهدویت محور وحدت، آموزش علمای اهل سنت، برنامه تلویزیونی چشم به راه را برشمرد و خواستار مساعدت در انجام آنها شد.

شهرکی پیشنهاد حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در نشست های مربیان مهدوی جهت ایراد رهنمود و همچنین شورای اجرایی بنیاد را ارائه کرد. و در ادامه خواهان استفاده از توان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در اجرای برنامه های آموزشی اداره کل امور خانواده استانداری با محوریت مهدویت شد.

سپس شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان بیان داشت: نیاز استان به همایش های نظیر مهدویت محور وحدت زیاد می باشد، زیرا این موضوع عامل وحدت و مقابله با عوامل تفرقه ای که دشمنان ایجاد می کند، است.

وی گفت: بحث تربیت مربی مهدوی و آموزش علمای اهل سنت از ضروریات استان می باشد، در این زمینه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و بنیاد سعی نماید اطاق فکر و فرماندهی خود را حفظ نموده و آن را تقویت نماید.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری اظهار داشت: در رابطه با استفاده از توان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در برنامه های اجرایی به اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری دستورات لازم داده خواهد شد.

شریفی در پایان افزود: توان فرهنگی استانداری، فرمانداری ها و ادارات کل در رابطه با ترویج معارف مهدوی در اختیار بنیاد استان قرار خواهد گرفت.

دیدار مدیر و عوامل اجرایی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری

دیدار مدیر و عوامل اجرایی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری

دیدار مدیر و عوامل اجرایی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا