اخبارسیستان و بلوچستان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان با استاندار

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان سیستان و بلوچستان، مدیر و معاونین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) روز چهارشنبه سی و یکم خرداد ماه با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کردند.

در این جلسه کرمی استاندار ، شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، بامری مشاور استاندار، سایگانی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مدیر و معاونین بنیاد حضور داشتند.

شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان از حمایت های استاندار از برنامه های مهدویت تشکر کرد.

وی تعدادی از برنامه های اجرایی بنیاد در سال ۱۴۰۲ از جمله آموزش معارف مهدوی علمای اهل سنت، همایش ملی منجی گرایی در ادیان و مذاهب و همچنین برنامه تلویزیونی چشم براه را مطرح و خواستار مساعدت در اجرای برنامه ها شد.

در ادامه کرمی استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: بحث مهدویت موضوع اصلی است و انقلاب اسلامی برای زمینه سازی انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) ایجاد شد ، اگر درست عمل کنیم این زمینه سازی فراهم می شود وگرنه بر عکس خواهد بود.

کرمی گفت: امام مهدی(عج) سیره پیامبر(ص) و ائمه(ع) را عمل می کند، دین جدیدی نمی آورد، برای رسالت پیامبر اقدام می نماید.

وی بیان داشت: جریان ابا عبدالله الحسین(ع) نیز همین بود و هدف از قیامشان احیاء سیره جدشان پیغمبر بود.

کرمی اظهار داشت: برپایی نمایشگاه مهدوی در اصفهان کار بسیار خوبی است و راه اندازی این مدل نمایشگاه در زاهدان کار بسیار ارزشمندی می باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: برای برنامه های ۱۴۰۲ بنیاد هم در حد توان همکاری لازم را انجام خواهند داد.

در پایان لوح تقدیر ، انگشتر تبرکی و یک جلد قرآن مجید به کرمی استاندار ، بامری معاون سیساسی و اجتماعی سابق ، مرحمتی معاون امنیتی و انتظامی و خانم دکتر سایگانی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اهداء گردید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا