اخباراردبیل

مراسم عزاداری ایام فاطمیه در اردبیل باشکوه برگزار شد

مراسم عزاداری ایام فاطمیه با حضور پرشور مردم اردبیل و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین گوزل‌زاده و مداحی کربلایی خدایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل، مراسم عزاداری ایام فاطمیه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل امروز چهارشنبه بیست و دوم آذرماه در فرهنگسرای بانوان و خانواده برگزار شد.

این مراسم با حضور پرشور مردم اردبیل و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین گوزل‌زاده و مداحی کربلایی خدایی برگزار شد.

حجت‌الاسلام گوزل‌زاده در سخنرانی خود به رابطه فاطمیه با مهدویت پرداخت و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی همه مسلمانان، به ویژه شیعیان هستند و ایشان در همه ابعاد زندگی، الگوی کاملی برای ما هستند.

وی افزود: مهدویت نیز یکی از مهم‌ترین مباحث در اسلام است و حضرت فاطمه زهرا(س) نقش مهمی در تحقق این مهم داشتند. ایشان با تربیت حسنین، زمینه ظهور حضرت مهدی(عج) را فراهم کردند.

خدایی نیز در این مراسم به مداحی اهل بیت(ع) پرداخت و با نوای حزن‌انگیز خود، حاضران را به عزاداری برای حضرت فاطمه زهرا(س) دعوت کرد.

این مراسم با شور و حال خاصی برگزار شد و حاضران با نوای مداح و سخنران، به عزاداری برای حضرت فاطمه زهرا(س) پرداختند.

برپایی مراسم عزاداری ایام فاطمیه در اردبیل اقدامی ارزشمند بود که نشان از ارادت مردم این استان به ساحت مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) و اعتقاد آنها به مهدویت دارد. این مراسم فرصتی را برای آشنایی بیشتر مردم با شخصیت حضرت

فاطمه زهرا(س) و اهمیت مهدویت فراهم کرد.

مراسم عزاداری ایام فاطمیه در اردبیل باشکوه برگزار شد

مراسم عزاداری ایام فاطمیه در اردبیل باشکوه برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا