اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)سیستان و بلوچستان: مدیر و معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با مدیرکل و معاونین ورزش و جوانان روز دوشنبه بیست و سوم مرداد ماه دیدار و تشکیل جلسه دادند.

این جلسه با هدف ترویج معارف مهدوی در بین جوانان و ورزشکاران برگزار شد.

شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، انتصاب شیبک را در سمت مدیر کل ورزش و جوانان تبریک گفت و به تفاهم نامه منعقده فی ما بین دو نهاد در مورخ ۲۶/۰۴/۱۴۰۱ اشاره نمود و خواهان اجرایی شدن مواردی که سال گذشته انجام نشده است، شد.

وی در ادامه برنامه های سال جاری را برای انعقاد تفاهم نامه اعلام داشت.

شهرگی گفت: همایش جوان و مهدویت برای هیئت های ورزشی و جوانان ، مسابقه کتابخوانی از کتاب نماز و مهدویت اثر استاد قرائتی ( خاص کارکنان ) و مسابقه کتابخوانی چهل حدیث مهدوی برای جوانان ، همایش پیاده روی خانوادگی در ایام نهم ربیع الاول و نیمه شعبان، برگزاری مسابقات ورزشی با عناوین مهدوی از جمله برنامه های پیش بینی شده می باشد که در قالب تفاهم نامه می بایست تنظیم و به امضاء مسئولین دو نهاد رسانده شود.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن خواهان مشارکت اداره کل ورزش و جوانان در همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی بیان داشت: دوره آموزشی حکومت مهدوی و وظایف منتظران برای کارکنان جدیدالاستخدام از سال ۱۳۹۵ به بعد و دوره سبک زندگی مهدوی برای افرادی که آموزش عمومی مهدویت را قبلاً سپری نموده اند برگزار شود.

سپس شیبک مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تشکر از حضور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و همراهان، بیان داشت: کلیه موارد خواسته شده به نحو مطلوب به انجام خواهد رسید و معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان را بعنوان مسئول پیگیری امور مهدویت اعلام نمودند.

مدیر کل ورزش و جوانان اظهار داشت: نه تنها یک مسابقه بلکه چندین مسابقه با نام و القاب حضرت مهدی(عج) برگزار خواهیم نمود.

وی گفت: در مورد مشارکت در همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی، خواجه درگی معاون امور جوانان موضوع را بررسی و نوع مشارکت را مشخص نماید.
دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا