کرمان

دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) کرمان، دوازدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان با حضور مدیر و کارکنان بنیاد روز سه شنبه بیست و چهارم مرداد ماه تشکیل شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید طبق روال حجت الاسلام رنجبر در مورد حضرت ولی عصر بیانات مبسوطی را ارائه نمود.

رنجبر با توجه به روایت کمال الدین شیخ صدوق بیان داشت:شخصی محضر امام حسین (ع) رسید و فرمود که آیا صاحب این امر شما هستید. یعنی حالا که آمدید در واقعه کربلا و این قیام بزرگ را رقم زدید صاحب این کار بزرگ شما هستین حضرت می فرمایند

“لا وَلکنْ صَاحِبُ‌ هَذا الاَمْرِ الطَّریدُ الشَّریدُ المَوْتُورُ بِاَبیهِ المُکَنَّی بِعَمِّهِ”میفرمایند صاحب امر من نیستم بلکه صاحب امر کسی است که او اصطلاح ترید و شرید در موردش صدق میکند.

وی همچنین گفت:ترید یعنی اینکه رانده شده و شرید هم یعنی کسی که کناره گیری کرده، و همچنین میفرمایند که این طرید و شرید دو لقب هست که نشانه مظلومیت و نادیده گرفتن حق امام زمان (عج) هست که امام حسین (ع) این لقب را به امام زمان (عج) داده اند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام عربپور ضمن اینکه از همکاران شکر کرد و تذکراتی را در خصوص نظم اداری و اینکه هر کدام از همکاران در حوزه کاری خود مسوول هستند و دیگران حق دخالت در کار همدیگر را ندارند مصوبات جلسه قبل را مرور و هر یک از همکاران گزارشی از روند فعالیتها و طرح های خود ارائه نمودند و در پایان مدیر بنیاد نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح نمود.

برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان

 

برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا