اخباراردبیل

جشن بزرگ غدیر در اردبیل برگزار شد

جشن بزرگ غدیر توسط یاوران بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با هدف بزرگ داشت روز غدیر به همراه برنامه های متنوع و با حضور مدیر بنیاد استان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل، جشن بزرگ غدیر در زمین چمن محله مالک اشتر و توزیع غذای احسان با قرائت قرآن، اجرای مسابقه، اهداء جوایز، سرود، مداحی و با سخنرانی حجت الاسلام طه نجفی نژاد مدیر بنیاد استان با موضوع تفاوت نگاه شیعه و سنی به امامت، در روز سه شنبه پنجم تیرماه برگزار شد.

حجت الاسلام نجفی نژاد گفت: تفاوت نگاه شیعه با اهل سنت به امامت این است که آنها خلیفه را برای رفع مشکلات دنیا می خواهند بدون دخالت در امورات اخروی و اما نگاه شیعه امامتی است که مدیریت و رفاه دنیا و آخرت و امورات دینی و دنیوی مردم، را می خواهد.

نجفی نژاد به انتخابات ریاست جهوری اشاره کرد و گفت، با توجه به اهمیت نقش قوه مجریه، در انتخابات ریاست جمهوری کسی را انتخاب کنیم که تابع ولایت باشد و نگاهش به داخل باشد و چشم به بیگانه نداشته باشد.

مدیر بنیاد استان گفت: مردم سه روز با امام بیعت کردند و رای تایید به انتصاب پیامبر دادند ما هم روز جمعه به ملاک‌های تایید رهبری رای خواهیم داد.

اجرای جشن بزرگ غدیر در اردبیل

اجرای جشن بزرگ غدیر در اردبیل

اجرای جشن بزرگ غدیر در اردبیل

اجرای جشن بزرگ غدیر در اردبیل

اجرای جشن بزرگ غدیر در اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا