اخبارکرمان

جلسه هماهنگی برگزاری مراسمات نهم ربیع الاول در کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) جلسه برگزاری جشن های نهم ربیع الاول روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور ماه با حضور مدیر بنیاد استان و فعالان مهدوی استان در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان تشکیل شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمان ضمن خیر مقدم بیانات مبسوطی ایراد فرمود.

عربپور با بیان اینکه ما در آغاز امامت امام عصر(عج)باید از تمام ظرفیتمان استفاده کنیم گفت: تمامی نهادها،ارگانها،ادارات دولتی و عموم مردم باید در سالروز امامت امام زمان(عج) همت کنند و سر تا سر استان جشن و سرور و شادی باشد.

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان در ادامه اظهار کرد: در شهر و استان کرمان ظرفیتهای خوبی وجود دارد و میتوانیم از این ظرفیت‌ها در برگزاری مراسم ها و جشن های امام زمانی استفاده کنیم.

وی همچنین به گردهمایی مسئولین دعاهای ندبه سراسر استان و اجتماع منتظران(بیعتی برای همیشه) اشاره کرد و بیان داشت: همه شما به نوعی مبلغ این مراسم ها باشید و در فضای مجازی،محله و کوچه و خیابان از این برنامه ها تبلیغ کنید که مراسم های باشکوهی در خور شأن حضرت ولی عصر ارواحنا فداه برگزار شود.

همچنین در این جلسه حجت الاسلام سعید برنامه و مراسمات نهم ربیع الاول را تشریح و هر کدام از حاظرین نقطه نظرات و پیشنهاد های خود را مطرح نمودند.

جلسه هماهنگی جشن های نهم ربیع الاول در کرمان

جلسه هماهنگی جشن های نهم ربیع الاول در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا