اخباراردبیل

جلسه هم اندیشی مربیان یاران موعود استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان اردبیل، جلسه هم اندیشی مربیان یاران موعود جهت گسترش فرهنگ مهدویت در روز یکشنبه بیست و نهم آبان ماه، با حضور حجت الاسلام نجفی نژاد مدیر بنیاد استان، محمدی مسئول واحد خواهران بنیاد استان و ستوده مدیر حوزه علمیه خواهران اردبیل در دفتر مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار شد.

در این جلسه مربیان فعالیت‌های مهدوی خود در مدارس را به اشتراک گذاشتند و برنامه های خود را برای اجرای نمایشگاه ایام فاطمیه با یکدیگر هماهنگ کردند.

حجت الاسلام نجفی نژاد مدیر بنیاد استان به اهمیت گسترش فرهنگ مهدویت در مدارس و حوزه علمیه خواهران اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های مهدوی مربیان در مدارس و حوزه علمیه خواهران بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. این فعالیت‌ها باعث آشنایی دانش‌آموزان و طلاب با معارف مهدوی و تربیت نسل مهدوی می‌شود.

مدیر بنیاد استان با بیان حدیثی از امام محمدباقر علیه السلام بر کار جهادی و اخلاص در کار امام زمانی تاکید کرد و گفت: «ثقه الاسلام محمد بن یعقوب کلینی در روضه کافی از عبدالحمید واسطی آورده که گفت: به حضرت امام محمد باقر علیه السلام عرضه داشتم: اصلحک اللَّه؛ به درستی که ما در انتظار این امر بازارهایمان را ترک گفتیم تا جایی که بیم آن می ‏رود که بعضی از ما به گدایی افتند!

حضرت ‏علیه السلام فرمودند: ای عبدالحمید! آیا می‏ پنداری هر کس خودش را در راه خداوند وقف کرد، خداوند برایش راه درآمدی قرار نخواهد داد؟ چرا به خدای سوگند که خداوند برای او گشایشی پیش خواهد آورد، خداوند رحمت آرد بر بنده‏ ای که امر ما را إحیا نماید.»

سپس محمدی مسئول واحد خواهران بنیاد استان، به بیان تجربیات خود در اجرای نمایشگاه ایام فاطمیه در حوزه علمیه خواهران پرداخت و مقرر شد این نمایشگاه در ایام فاطمیه در حوزه علمیه خواهران برگزار شود.

در ادامه جلسه، ستوده مدیر حوزه علمیه خواهران، از مربیان یاران موعود خواست که در گسترش فرهنگ مهدویت در جامعه تلاش کنند.

در پایان  حجت الاسلام نجفی نژاد ضمن تقدیر از مربیان یاران موعود، از برگزاری دوره جدید تربیت مربی و دوره تخصصی برای اساتید حوزه علمیه خواهران استان در تابستان ۱۴۰۳ خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا