اخبارکرمان

جلسه فعالان سه شنبه های مهدوی در استان کرمان برگزار شد

به گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، جلسه ی فعالان سه شنبه های مهدوی استان کرمان با حضور حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان روز چهارشنبه در محل سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان تشکیل شد.

در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام سعید دستور جلسه را قرائت نمود و پس از آن مدیر بنیاد مطالب مبسوطی را بیان کرد.

حجت الاسلام عربپور گفت: توفیقی است که خداوند متعال به همه ما عنایت کرده که برای امام حی و حاضرمان خدمت کنیم و قطعا هم این خدمت بی جواب نخواهد ماند.

وی ادامه داد:این توفیق است که ما  هفته ای یک بار مردم را به این موضوع توجه بدهیم و اقلاً در محله مان عطر مهدویت بپیچد. همه شما می‌دانید با توجه به اینکه مسئله مهدویت یک مسئله حقی است، مسئله ظهور یک مسئله حقی است که در ادیان غیر اسلامی هم مطرح شده که مسیحیان منجی را حضرت مسیح(ع) می‌دانند یا یهودی‌ها حضرت موسی(ع) را منجی می‌دانند و یا فرقه‌های دیگر  همچین اعتقاداتی دارند.

مدیر بنیاد استان کرمان با توجه به اینکه در فضاهای مجازی علیه مهدویت و ظهور تبلیغات سوء انجام می شود گفت: در برنامه   سه‌شنبه‌های مهدوی مهم این است که این کار ما اولا رضایت امام زمان(عج) را به دنبال داشته باشد و ثانیا تبلیغات سوء دشمنان را خنثی می کند.

وی بیان کرد: الحمدالله در طول این سال ها کارهای خوبی در زمینه آموزش و مهدویت صورت گرفته است، در  بحث انتشارات ده‌ها و صدها کتاب به چاپ رسیده یا باز نشر شده است.

مهدی عربپور تصریح کرد: ما خودمان را یار حضرت می‌دانیم و باید یار برای امام زمان(عج) بسازیم و من فکر می‌کنم یکی از جاهایی که برای امام زمان می‌شود یار درست کرد همین برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی است.

عربپور در پایان ضمن اینکه از خانم ملک محمدی و همکاران بنیاد به جهت برگزاری جلسه تشکر کرد، تشریح نمود: ما در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دست شما را به گرمی می فشاریم و قول هر کمکی در زمینه فعالیتهای سه شنبه های مهدوی را به شما می‌دهیم و در پایان هم مسئولین سه شنبه های مهدوی نظرات و پیشنهاد های خود را مطرح نمودند.

برگزاری جلسه با فعالان سه شنبه های مهدوی در کرمان

برگزاری جلسه با فعالان سه شنبه های مهدوی در کرمان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا