اخبارخراسان شمالی

جهاد تبیین از غدیر تا انقلاب اسلامی در مناطق کم برخوردار استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، اعزام کاوران شادی غدیر با شعار “جهاد تبیین از غدیر تا انقلاب اسلامی” در دهه ولایت از تاریخ شنبه دوم تیر ماه الی پنجم تیر ماه به مناطق کم برخوردار استان خراسان شمالی انجام شد.

یزدانی مسئول کاروان شادی گفت: این کاروان با همکاری و مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان و هیئت خادم الشهدا و سمن مردمی شمیم رویش زندگی و سایر نهاد های مردمی استان انجام شد و شامل بخش های مختلفی از جمله: مربی کار با کودکان، گروه سرود، مشاور خانواده، مربی مهدوی، مداح، سخنران و … است.

یزدانی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: در راستای اجرای منویات رهبری و اهمیت جهاد تبیین، با حضور گروه کاروان شادی در روستاهای خرم شرقی، کشک آباد، چوپلی تپه و … از توابع بخش مانه استان خراسان شمالی توانستیم بخشی از رسالت جهاد تبیین در حوزه انتخابات را با حضور اساتید مجرب و تیم همراه انجام دهیم.

یزدانی در خصوص ترکیب کاروان شادی نیز افزود: ما بخش های متنوعی را در این کاروان در نظر گرفته ایم که تمام رده های سنی مخاطبان را شامل می شود از جمله: عمو روحانی که به منظور نشر معارف مهدوی و دینی در قالب مسابقه و شعر و … برای کودکان و نوجوانان انجام می شود. همچنین گروه سرود را که از گروه های برتر کشوری می باشد در بین برنامه ها داریم و البته مسئله مهم جهاد تبیین که با حضور تیم های مجرب تبلیغی استان همراه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا