اخبارکرمان

افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت ویژه طلاب خواهر در استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمان، افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت ویژه طلاب خواهر با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت قم، مدیر و کارشناسان بنیاد استان کرمان و مدیر حوزه های علمیه خواهران استان در محل حوزه علمیه خواهران حضرت زینب (س) روز دوشنبه شانزدهم مرداد ماه برگزار شد.

در این آیین بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان طی سخنانی گفت: ما با توجه به اینکه خودمان را منصوب به حضرت ولی عصر(عج) میدانیم، باید نسبت به معرفی امام زمان(عج) رفع شبهاتی که مطرح می شود در رابطه با ترویج فرهنگ مهدویت تلاش کنیم. این تلاش از سوی بنیاد به تنهایی صورت نخواهد گرفت بلکه با تلاش بنیاد و حوزه های علمیه خواهران و برادران این مهم محقق خواهد شد.

حجت الاسلام عربپور اظهار کرد: ما سال گذشته این دوره را برای تعدادی از اساتید حوزه علمیه برادران برگزار کردیم که امسال حوزه علمیه خواهران اعلام آمادگی کردند که هفتاد نفر مصاحبه و گزینش شدند تعدادی سطح دو و تعدادی سطح سه در این دوره حضور پیدا کردند و اگر خواهران بزرگوار به صورت منظم در دوره شرکت کنند و آنچه ما میخواهیم به دست بیاید، هفتاد نفر مربی برجسته مهدویت در اختیار داریم و می توان در مدارس در ادارات و در جلسات کار تبیین مهدویت انجام داد.

مدیر بنیاد استان کرمان گفت: امروز دشمنان ما با استفاده از رسانه هایی که در اختیار دارند و با توجه به تحقیقی که به عمل آمده هزار و سیصد شبهه در فضای مجازی علیه مهدویت و امام زمان(عج) ترویج داده اند که این هزار و سیصد شبهه فقط توسط چهل و پنج نفر نشر داده شده است. وقتی دشمن از آن طرف تبلیغ می کند ما هم باید در این خصوص تلاشمان را مضاعف کنیم تا بتوانیم شبهه هایی که دشمنان و معاندین ترویج و نشر می دهند خنثی کنیم.

افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت در کرمان

افتتاحیه دوره تربیت مربی مهدویت در کرمان

افتتاحیه دوره مربی مهدویت در کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا