ایلام

دوره‌های مهدویت در دانشگاه ایلام برگزار می‌شوند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ایلام با حضور در دانشگاه ایلام با طاهر علی‌محمدی رئیس دانشگاه ملی ایلام دیدار کرد.

در این دیدار رضایتی با اشاره به اهمیت تبیین معارف مهدوی در دانشگاه‌ها گفت: جامعه اسلامی باید یک جامعه منتظر و مهدوی باشد. اصل انتظار مسئله‌ای است که در ذات انسان گنجانده شده و باید زنده نگه داشته شود. از این رو آموزش معارف مهدویت در دانشگاه‌ها یک هدف و مقوله بسیار پر اهمیت می‌باشد.

وی افزود: متاسفانه در چند سال اخیر این امر مورد غفلت قرار گرفته است و به نوعی در سطح جامعه کمرنگ شده است. جامعه‌ای که در انجام امورات فرهنگی و آموزه‌های دینی غفلت کند بدون شک متضرر خواهد شد و امروزه این ضررها را داریم می‌بینیم.

علی‌محمدی رئیس دانشگاه ایلام نیز با استقبال از برگزاری دوره‌های مهدویت در دانشگاه ایلام گفت: همه ما وظیفه داریم که فرهنگ مهدویت را در جامعه اسلامی نهادینه کنیم. ما در دانشگاه ایلام با همکاری مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و کانون‌های مهدویت و همچنین مسئولان فرهنگی دانشگاه در برگزاری ایلام دوره‌ها تلاش خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا