اخبارسیستان و بلوچستان

شهرکی: برنامه های اجرایی کمیته امداد باید در سبک زندگی مهدوی نمود داشته باشد

شهرکی با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، موسی شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه با هدف همکاری های مشترک در محل کمیته امداد دیدار کرد.

در این دیدار شهرکی، از برنامه های خوبی که در ارتباط با معرفت افزایی نسبت به امام و حجت زنده خدا در کمیته امداد انجام شده، تشکر کرد و گفت: این برنامه های اجرایی باید در سبک زندگی مهدوی نمود داشته باشد.

مدیر بنیاد استان با بیان روایتی از مولای متقیان(ع) در بحث معرفت به خداوند که می فرمایند: وَ مَعْرِفَهُ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ مَعْرِفَتِی بِالنُّورَانِیهِ وَ هُوَ الدِّینُ الْخَالِصُ بیان داشت: معرفت به نورانیت یعنی معرفت قلبی، معرفت شهودی و معرفت حضوری. در امام شناسی نیز ملاک و اصالت با معرفت قلبی، شهودی و حضوری است. البته برای رسیدن به آن باید تلاش و مجاهده عقلی و حصولی نمود.

وی گفت: ما همانطوری که اصول دین را با استدلال می پذیریم امامت را هم باید با استدلال عقلی بپذیریم و همانطوری که برای خداشناسی دلیل و برهان می آوریم، برای امام شناسی نیز باید برهان اقامه کنیم.
شهرکی با اشاره به مقامات معنوی امام زمان(عج) اظهار داشت: امام واسطه بین خدا و تمام جهان هستی است.

مدیر بنیاد استان درباره برنامه ها و فعالیت های بنیاد از جمله نهم ربیع الاول، مسابقه کتاب خوانی نماز و مهدویت، همایش ملی مهدویت محور وحدت در مذاهب اسلامی توضیحاتی ارائه داد و خواهان مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) در این فعالیت ها شد.

در پایان عبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام آمادگی کرد تا با انعقاد تفاهم نامه همکاری ها بصورت خوب استمرار و ادامه داشته باشد.

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان

دیدار مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا