اخبارگلستان

مدیر بنیاد استان گلستان با مسئول دفتر نماینده ولی فقیه دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گلستان، با هدف ارائه برنامه ها و تبیین اصول و سیاستهای بنیاد، قاسم محمدی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان با اصغر طهماسبی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان، در روز یکشنبه بیست و پنجم تیرماه دیدار و گفتگو کرد.

محمدی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب وی و ارائه برنامه های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و ستاد اقامه نماز و تشریح فعالیتهای ستاد و بنیاد در سه ماهه اول، گفت: خوشبختانه با همکاری دستگاه های اجرایی در سطح استان و شهرستانها اقدامات قابل توجهی در حوزه نماز و مهدویت انجام شده است.

وی با اشاره به ارزیابی دستگاه های اجرایی از طریق سامانه سجاده، گفت: هیات داوران متشکل از ۷ نماینده، ارزیابی فعالیتهای دستگاه های اجرایی را انجام داده اند که نمرات نهایی آنها ابلاغ شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دهه ترویج معارف نماز از ۲۱ مرداد لغایت ۳۰ مرداد، گفت: برنامه ریزی مناسب جهت سخنرانی نماینده ولی فقیه در خصوص نماز و بیان دستاوردهای ستاد اقامه نماز در سه دهه اخیر صورت پذیرد.

تبیین برنامه های دهه ترویج معارف نماز، پیگیری مکاتبات و اطلاع رسانی به نماینده ولی فقیه، فعالسازی زمینه حضور جوانان و نوجوانان در نماز جمعه و گزارش جلسات شورای اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از موارد مورد تاکید توسط محمدی بود.

در پایان مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با اهدای یک جلد تفسیر نور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، از وی تقدیر کرد.

دیدار با با مسئول دفتر نماینده ولی فقیه گلستان

 

دیدار با با مسئول دفتر نماینده ولی فقیه گلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا