اخبارخراسان شمالی

تاسیس دفتر بنیاد در شهرستان شیروان

انتصاب رضا براتی به عنوان مدیر دفتر شهرستانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان شیروان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان شمالی، با حضور حجت الاسلام تکمیلی امام جمعه شهرستان شیروان و سایر مسئولین شهرستان، دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان شیروان، در روز شنبه نوزدهم خرداد در محل موسسه کانون عترت بشارت نور واقع در بین میدان انقلاب و خ امام خمینی( ره) تاسیس شد.

حجت الاسلام والمسلمین تکمیلی با اشاره به اینکه: مهدویت و منجی در تمامی ادیان جهانی و فرقه ها با گرایش های گوناگون وجود دارد گفت: آنچه در حوزه مهدویت بسیار مورد توجه می باشد مسئله آماده سازی شرایط ظهور حضرت مهدی موعود(عج) می باشد که در شیعه مهدویت بسیار مورد توجه و رکن اساسی می باشد.

وی افزود: تاسیس دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان شیروان نوید خوبی است از مسئله آموزش و فرهنگ مهدویت که مورد توجه مسئولین و مردم عزیز می باشد و امیدوار هستیم آقای براتی با قبول این مسئولیت تلاش مضاعفی را در جهت توسعه فرهنگ مهدویت به کار گیرد.

در ادامه دانش طلب مدیر بنیاد استان خراسان شمالی ضمن اشاره به وظایف مدیر بنیاد شهرستان اعلام کرد: رسالت نشر و توسعه فرهنگ مهدوی با انجام کار تبلیغی شکیل و در خور شأن حضرت حجت(عج) می تواند ما را گامی به سوی ظهور نزدیک کند.

براتی مدیر دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان شیروان گفت: مردمی بودن کار حسینی و مهدوی از شاخصه های اصلی این کار می باشد که آموزش و تربیت مهدوی نیز اگر در قالب و ساختار منظم و مشخص قرار گرفت می تواند جریان های باطل را کنار بزند و مرز بین حق و باطل مشخص شود.

در پایان این نشست که با حضور امام جمعه شهرستان شیروان حجت الاسلام تکمیلی و سایر مسئولین شهرستان و نیز فعالان مهدوی برگزار شد، حکم مسئولیت دفتر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان شیروان توسط امام جمعه به رضا براتی تحویل داده شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا