سیستان و بلوچستان

دبیر و اعضای کمیته های همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی با مدیرکل صدا و سیما دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان: دبیر و اعضای کمیته های همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی روز چهار شنبه بیست و ششم بهمن ماه با مدیرکل صدا و سیما دیدار کردند.
این جلسه که با هدف برگزاری همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در محل دفتر مدیرکل صدا و سیما برگزار شد.
در این جلسه شهرکی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) و دبیر همایش ، دکتر نیک پناه مسئول کمیته علمی ، عباس آبادی مسئول کمیته اجرایی و همچنین از صدا و سیمای استان کیخا مدیر کل ، معاون فضای مجازی و معاون سیما و … حضور داشتند.
شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و دبیر همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی ضمن تبریک مسئولیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان گزارشی از اقدامات انجام شده بیان و خواهان مشارکت حداکثر صدا و سیما در این رویداد شد.
در ادامه کیخا مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان ضمن اعلام آمادگی کامل رسانه ملی در استان برای پوشش کامل خبری و تهیه ویژه برنامه مستند گزارشی و تولید برنامه خاص همایش به این نکته متذکر شدند که مهمترین رسالت صدا و سیما منعکس کردن گفتمان امام و رهبری که گفتمان انقلاب اسلامی است می باشد.
کیخا بیان کرد: مهمترین آرمان و بزرگترین هدف انقلاب اسلامی در گفتمان امام و رهبری همانا زمینه سازی ظهور و برپایی تمدن نوین اسلامی است.
وی گفت: نقش هنر و رسانه در ترویج و تقویت اندیشه و فرهنگ مهدویت بی بدیل و بی نظیر است حضرت هم که ظهور می فرمایند بنا به نقل روایات از رسانه بهترین و بیشترین بهره گیری را می نمایند ، آنگاه که در کنار کعبه ندا می دهند الا یا اهل العالم انا المهدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا