اخباراردبیل

کلاس‌های سفیران مهدوی در اردبیل برگزار شد

کلاس‌های تربیتی نوجوانان یاوران مهدی(عج) با عنوان سفیران مهدوی با حضور حسینی مربی بنیاد استان در مهدیه اردبیل با موضوع آشنایی با شخصیت حضرت مهدی موعود(عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان اردبیل، با سخنرانی حسینی مربی بنیاد استان، مباحث مختلفی در زمینه‌های اخلاقی و مهدوی با نوجوانان دختر در روز دوشنبه بیستم آذرماه مطرح شد. از جمله این مباحث می‌توان به آشنایی با شخصیت حضرت مهدی(عج)، انتظار فرج، سیره اهل بیت(ع) و آموزه‌های اخلاقی اسلامی اشاره کرد.

حسینی گفت: هدف از برگزاری این کلاس‌ها، آشنایی نوجوانان با شخصیت حضرت مهدی(عج) و آموزه‌های مهدوی است. همچنین، این کلاس‌ها فرصتی برای تربیت نوجوانان در زمینه‌های اخلاقی و دینی است.

وی افزود: در این کلاس‌ها، مباحث مختلفی با زبان ساده و قابل فهم برای نوجوانان مطرح می‌شود و همچنین، از روش‌های مختلف آموزشی، مانند داستان‌گویی، بازی، و کاردستی استفاده می‌شود.

کلاس‌های سفیران مهدوی در اردبیل به صورت هفتگی برگزار می‌شود و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

برگزاری این کلاس‌ها اقدامی ارزشمند است که می‌تواند نقش مهمی در تربیت نوجوانان در زمینه‌های اخلاقی و مهدوی داشته باشد. این کلاس‌ها فرصتی را برای نوجوانان فراهم می‌کند تا با شخصیت حضرت مهدی(عج) و آموزه‌های مهدوی آشنا شوند و در مسیر انتظار فرج قدم بردارند.کلاس‌های سفیران مهدوی در اردبیل برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا