اخبارکرمان

توزیع تعداد ۳۰۰۰ بروشور امام زمان(عج) در آیینه خطبه غدیر در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمان، تعداد ۳۰۰۰ بروشور امام زمان(عج) در آیینه خطبه غدیر در سطح استان کرمان چاپ و توزیع گردید.

در این بروشور از اوصاف و مقامات حضرت ولی عصر(عج) در ادیان دیگر مطالبی ذکر شده است.

در بحث اوصاف و مقامات آن حضرت آمده است، که تنها حجت باقی مانده در زمین وجود مبارک حضرت صاحب الامر(عج) است که فرموده است آگاه باشید که حجت باقی مانده اوست و پس از او حجت و امامی نخواهد بود.

و همچنین در بخش امام زمان(عج) در ادیان دیگر در این بروشور ذکر شده است که وَلَقَدْ کَتَبْنَا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصَّالِحُونَ در زبور بعد از ذکر تورات نوشتیم بندگان شایسته ام وارث حکومت زمین خواهند شد. در تمام ادیان اللهی اعتقاد به منجی و مصلح دارند و همه به آمدن آخرین منجی بشارت داده اند.

در بخش دیگر این مطلب آمده که در کتب اصلی و غیر تحریف شده و در کتابهای موجود فعلی در دست پیروان ادیان اشاراتی به این مسأله شده است که پیامبر اعظم(ص) به احاطه ای که به کتب آسمانی و مذاهب گذشتگان داشتند این جمله رسا را در غدیر خم اعلام فرمودند(آگاه باشید که تمامی گذشتگان به ظهور او بشارت داده اند) این جمله نشان می دهد که در کتب ادیان گذشته صریح تر از آنچه موجود است به آمدن حضرت مهدی(عج) اشاره شده و گذشت زمان و دست تحریف گران آن را تغییر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا