اخبارکرمان

شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان روز چهارشنبه دوازدهم مهرماه با حضور مدیر و کارکنان در محل دفتر بنیاد استان کرمان تشکیل شد.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان ضمن تشکر از همکاران بنیاد که طرح ها و برنامه های خود را به موقع انجام داده اند تذکرانی را به عرض همکاران رساند.

عربپور گفت:با توجه به اینکه در جایی کار می کنیم که منتسب به امام زمان(عج) می باشد باید حضرت را الگوی خود قرار بدهیم و از آن حضرت در امور زندگیمان مدد و کمک بخواهیم.

مدیر بنیاد استان کرمان اظهار داشت: درست است اکثر نیروهایی که اینجا فعالیت دارند افتخاری کار می کنند ولی حالا که تعهد داده اید و این افتخار نسیبتان شده است در اجرای برنامه ها تلاش وافر داشته باشید که هم پیش امام زمان شرمنده نباشیم و هم کارهایمان ساماندهی شده باشد.

در ادامه حجت الاسلام سعید مصوبات جلسه قبل را مرور و هر یک از همکاران گزارشی از روند فعالیتهای خود ارائه نمودند و همه همکاران به اتفاق مدیر بنیاد از آماده سازی غرفه های طرح زنگ انتظار که قرار است از شانزدهم مهرماه با حضور دانش آموزان مدارس سطح شهر کرمان افتتاح شود بازدید به عمل آوردند.

شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان برگزار شد

شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا