اخبارکرمان

چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان کرمان، چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد استان کرمان، روز سه شنبه چهاردهم شهریور ماه با حضور مدیر و اعضاءشورا در محل دفتر بنیاد برگزار شد.

در این نشست دو ساعته ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام رنجبر کارشناس فرهنگی بنیاد با اشاره به احادیث و روایات در خصوص امام زمان (عج) بیانات مبسوطی را بیان فرمود.

حجت الاسلام رنجبر گفت:در یک فرمایشی امام حسین (ع) در خصوص گستردگی عدالت در حکومت امام زمان ارواح العالمین لترابه المقدمه الفداءمیفرمایند إذا قامَ قائِمُ العَدلِ وَسِعَ عَدلُهُ البِرَّ و الفاجِرَ آن گاه که برپا دارنده عدالت (امام مهدى علیه السلام) قیام کند ، عدالتش نیکوکار و بدکار را فرا گیرد)یعنی حتی امام زمان (عج) با بدکاران هم به عدالت برخورد میکند.

در ادامه جلسه مصوبات جلسه قبل توسط حجت الاسلام سعید مرور شد و هریک از کارشناسان برنامه های انجام شده حوزه مربوطه را تشریح و سپس حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) ضمن اینکه تذکراتی را به همکاران ارائه نمود برنامه های راهبردی بنیاد که شامل هدف و راهبرد های هدف می باشد را با همکاران مرور و بعضی از موارد آن را تکمیل کردند.

چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان

چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی بنیاد مهدویت کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا