اخبارخراسان رضوی

از مدرسه برتر طرح یاران موعود در مشهد تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، تجلیل از مدرسه برتر طرح یاران موعود در مشهد توسط الهام پورمحمد کارشناس مهدوی بنیاد و طاهره خالق نیا رابط مهدویت در ناحیه یک از طرف بنیاد استان در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت انجام گرفت.

دبیرستان جفایی دوره دوم متوسطه بیشترین آمار کمی و کیفی را در بین مدارس در اجرای معارف مهدوی دارد، که این امر به همت دو مدیر این مدرسه انجام شده است و از آن به عنوان مدرسه برتر طرح یاران موعود در مشهد و از زهرا جلیلی مدیر دبیرستان، تجلیل شد.

دبیرستان جفایی از اولین مدارسی که اعلام آمادگی کردند، بوده و از نظر تعداد کلاس ها، تعداد دانش آموزان، تعداد جلسات هر دانش آموز و تعداد ساعات آموزشی بیشترین مقدار را داشته است.

۵۶ جلسه آموزشی معادل ۱۱۲ ساعت آموزشی برای شش کلاس سه پایه هفتم و سه پایه هشتم و در مجموع ۲۶۰ دانش آموز با معارف ناب امامت و مهدویت آشنا شدند.

قابل ذکر است که جشن روز دختر دانش آموزان دبیرستان جفایی در حرم مطهر رضوی در قالب عهد و پیمان با امام زمان(عج) برای ادامه راه مهدی یاوری و استمرار در این مسیر با اهداء چادرهای هدیه به دانش آموزان برای حفظ هرچه بهتر عفاف و حجاب برگزار شد و کارشناس بنیاد استان، ارتباط مستمر با دانش آموزان داشته و در ایام تابستان نیز همراه آنان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا