اخبارتهران

رویکرد بنیاد استان تهران تامین و تربیت مربی برای شهرستانها است

به گزارش روابط عمومی فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران، دومین نشست مسئولان بنیاد شهرستانهای استان تهران در روز یک شنبه نوزدهم آذر ماه در شهرستان ملارد به میزبانی امام جمعه برگزار شد.

در این نشست پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ذکر حدیثی از معصوم(س) توسط حجت الاسلام اشرفی مسئول بنیاد شهرستان شهر قدس، آقابابائی مدیر بنیاد استان با ارائه گزارشی از فعالیتهای گذشته و پیش رو به اهداف برنامه راهبردی مصوب بنیاد پرداخت و توجه مسئولین شهرستانها را به انجام فعالیتهای اثر بخش در جهت تحقق اهداف برنامه جلب کرد.

آقابابائی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تربیت مربی مهدویت اشاره کرد و با توجه به ثبت نام مربیان جدید در بنیاد استان خواستار تامین مربی در همه شهرستانهای استان شد. در ادامه هر یک از مسئولین شهرستانها به ارائه گزارش فعالیتهای گذشته و نظرات و پیشنهادها و انتقادات خود پرداختند. در این نشست طرح ” هر مدرسه یک مهدی یاور ” مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان نشست حجت الاسلام خوبانی امام جمعه شهرستان ملارد با اشاره به اهمیت ترویج موضوعات مهدوی در میان اقشار مختلف مردم به خصوص نوجوانان و جوانان که در معرض جنگ ترکیبی دشمنان قرار دارند، خواستار توجه مسئولین به موضوع مهدویت شد و تامین منابع مالی برای فعالیتهای مهدوی از طریق دولت را مورد تاکید قرار داد، و همچنین برنامه ریزی و انجام فعالیتهای دینی در آموزش و پرورش را در صدر برنامه های فرهنگی و تربیتی و از جمله اهداف مهم نظام دانست.

رویکرد بنیاد استان تامین و تربیت مربی برای شهرستانها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا