اخباربوشهر

پیام مدیر بنیاد استان بوشهر بمناسبت هفته وحدت

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام استان بوشهر، وحدت بین شیعه و سنی را نمونه کوچکی از وحدت ادیان الهی در دوران حکومت حضرت ولیعصر (عج) خواند.وحدت بین شیعه و سنی را نمونه کوچکی از وحدت ادیان الهی در دوران حکومت حضرت ولیعصر (عج) خواند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر، دهباشی مدیر بنیاد استان بوشهر در پیامی بمناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام، وحدت بین شیعه و سنی را نمونه کوچکی از وحدت ادیان الهی در دوران حکومت حضرت ولیعصر(عج) خواند.

دهباشی در این پیام دوراندیشی حضرت امام(ره) را با بیانه گام دوم رهبری در یک راستا خواند و خاطرنشان کرد: امامین انقلاب هدف انقلاب اسلامی را زمینه سازی برای ظهور حضرت عنوان نموده و انقلاب همچنان بر این راه استوار مانده است.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد سراسر نور پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله والسلم  و سلاله پاکش امام جعفر صادق علیه السلام به همه مسلمانان جهان تبریک عرض می کنم.

در دنیای کنونی که جهان بیش از هر زمان دیگر انتظار ظهور منجی را می کشد، بایستی جهان مقدمات ظهور را فراهم سازد.یکی از این مقدمات نزدیکی دلهای مردم دنیا که از ظلم حکام طاغوت به ستوه آمده اند به همدیگر است . همه میدانیم در حکومت جهانی حضرت پیروان همه ادیان الهی پس از مشاهده دلایل روشن ، با میل و رغبت به رهبری امام عصر (عج) تن خواهند داد و لذا وحدت بین شیعه و سنی نمونه کوچکی از وحدت ادیان الهی در دوران حکومت حضرت ولیعصر  (عج) است که همه ارادتمندان به حضرت بایستی در این مسیر تلاش وافر داشته باشند.

حضرت امام خمینی (ره) بارها هدف اصلی انقلاب اسلامی را زمینه سازی ظهور خواندند و این هدف گذاری توسط رهبر انقلاب نیز بارها عنوان گردیده است و این نشان از ادامه راه امام توسط رهبر انقلاب دارد.

در پایان ضمن تبریک مجدد ، تعجیل در فرج آخرین ذخیره الهی را از خداوند منان مسئلت دارم.

والسلام

احمد دهباشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا