زنجان

نمایشگاه انسان ۱۱۸۹ ساله در پیاده راه سبزه میدان زنجان برپا شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان زنجان، نمایشگاه انسان ۱۱۸۹ ساله که برای رده ی سنی نوجوان و جوان برای آشنایی اجمالی با امام زمان(عج) برپا شده بود شامل قسمت هایی همچون امام شناسی که حاوی جملاتی تلنگر آمیز آویزان شده از سقف بود که حال و هوای مخاطبین را عوض کرده و شور خاصی به نمایشگاه داده بود.

فریبا نجفی مسئول فرهنگی بنیاد استان زنجان در این خصوص گفت: اطلاعاتی به طور خلاصه از شناسنامه، دوران زندگی و القاب و غیبت و نایبان حضرت مهدی(عج) و شجره نامه ی حضرت بر روی دیوار نصب شده بود که توجه افراد را به خود جلب کرده بود.
قسمت بعدی نمایشگاه شامل زیبایی های ظهور بود که با تصاویری زیبا روایت های مربوط به زمان ظهور به نمایش گذاشته شده بود.

وی در ادامه با اشاره به این جمله که از سقف نمایشگاه آویزان شده بود “دریچه ی قلبت را به سوی امام زمان (عج) باز کن ” این نکته را بیان کرد که در قسمت بعدی سوالات و شبهات داخل قفلی نوشته و جوابشان در کلیدی در دیوار مقابل آن داده شده بود.
وی افزود: هر قسمت شامل مربیانی بود که توضیحات لازم را بیان و سوالات مخاطبین را پاسخ می دادند.

نجفی به غرفه ی کودک کنار نمایشگاه اشاره کرد که شامل برگه های رنگ آمیزی و مسابقه ی محرم و نامحرم برای کودکان بالای ۹ سال بود که در پایان جوایزی تقدیم حضورشان شد.

همچنین گروه سرودی دعوت شده و با خواندن سرودهایی درباره امام زمان (عج) شور و حال عجیبی به برنامه دادند و بعد از نماز مغرب نورافشانی و همخوانی سرود سلام فرمانده۱ زیر باران رحمت الهی توسط دهه ی هشتادی و نودی ها حسن ختام برنامه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا