اخبارخراسان رضوی

مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان استان خراسان رضوی برگزار شد

با همکاری کارشناسان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان در سطح استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان استان خراسان رضوی با همکاری کارشناسان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی برگزار شد.

نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش توسط اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، اداره قرآن، عترت و نماز و باهمکاری کارشناسان بنیاد استان حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده و طاهره خالق نیا در بخش آزمون کتبی و داوری مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان برگزار شد.

فرهنگیان علاقه مند در قالب ارسال رزومه فعالیت های مختلف مهدوی در مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت شرکت می کنند و سپس آزمون کتبی از محتوای کتاب نگین آفرینش در قالب سوالات تشریحی از آنان اخذ می شود.

داوری مسابقات فرهنگیان مرحله استان رشته تبلیغ و ترویج مهدویت با ارائه شفاهی و دفاع از اقدامات تبلیغی و ترویجی و آزمون کتبی به عمل
می آید که صحت سنجی اقدامات و فعالیت های رزومه و تعیین سطح معلومات و اطلاعات مهدوی شرکت کنندگان در قالب فرم داوری توسط کارشناسان تعیین می شود.

قابل ذکر است که در قسمت برادران ۱۰ نفر و در قسمت خواهران ۲۵ نفر در سطح استان در مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان شرکت کردند.

مسابقه تبلیغ و ترویج مهدویت ویژه فرهنگیان در سطح استان و در قسمت خواهران در دبیرستان فرزانگان واقع در آخوند خراسانی ۲۶ و برادران در دارالقرآن مرکزی و حسینه حضرت ولیعصر(عج) واقع در خیابان آخوند خراسانی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا