اخبارقممسابقات و فراخوان ها

برگزاری مسابقه کشوری تلاوت آیات مهدوی در طبیعت

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم، همزمان با سیزدهم فروردین ماه روز طبیعت و سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) مسابقه تلاوت آیات مهدوی در طبیعت از طرف واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم برگزار می شود.

حجت الاسلام محمدی مسئول کودک و نوجوان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قم گفت: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن با فصل بهار و قرار گرفتن برخی از مناسبت های مهم ماه مبارک رمضان در ایام نوروز مانند: سالروز شهادت امام علی(ع) که امسال در روز سیزدهم فروردین و روز طبیعت قرار گرفته است و شاید برخی از افراد در کنار شرکت در مجالس عزاداری برای این امام معصوم(ع) به طبیعت هم بروند، با هدف استفاده از این فرصت و ترویج نام و یاد حضرت ولی عصر(عج) واحد کودک و نوجوان بنیاد استان قم اقدام به برگزاری مسابقه کشوری تلاوت آیات مهدوی در طبیعت نمود، که کودکان و نوجوانان شرکت کننده در این مسابقه ثواب تلاوت آیات را به امام علی(ع) هدیه خواهند کرد.

محمدی با بیان این نکته که این مسابقه برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۵ سال است، گفت: جهت شرکت در این مسابقه افراد برخی از آیات مهدوی قرآن کریم (که فایل معرفی تعدادی از آیات مهدوی در کانال آقا بیا ارسال خواهد شد) را تلاوت می کنند و فیلم آن را(حداکثر سه دقیقه) برای ما در ایتا به آیدی https://eitaa.com/Ahd_11313 ارسال می نمایند.

وی در پایان افزود: فرصت شرکت در این مسابقه تا چهاردهم فروردین ماه می باشد و به نفرات برتر به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال آقا بیا در ایتا https://eitaa.com/agha_biaa مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا