اخبارخراسان رضوی

جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان خراسان رضوی، جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور توسط کارشناسان بنیاد استان در مناطق مختلف شهر برگزار می شود.

جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور در مکان های مختلف با اعزام کارشناسان مختلف اجرا شد از جمله می توان به حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده اشاره کرد که در جلسه ماهانه تدریس کتاب مکیال المکارم به تبیین عقاید مهدوی می پردازد و همراه با اقامه نماز جماعت به ذکر نام و یاد شهدای خدمت پرداخت.

وی بخش چهارم کتاب مکیال المکارم، ویژگی های امام زمان(عج) را برای مخاطبان شرح داد و ایمان به خدا، اجابت دعا، احسان امام، اجازه تصرف در حقوق تا ویژگی دوزادهم را بیان و شرح داد.

همینطور می توان به کارشناس بنیاد استان زهرا رضایی اشاره کرد که به طور مستمر در منطقه طبرسی شمالی به تدریس معارف امامت و مهدویت و معرفت شناسی می پردازد.

وی ایجاد انگیزه برای انجام واجب امر به معروف و نهی از منکر بعنوان وظیفه فرد منتظر را بیان و باتوجه به یاد شهید جمهور به بیان شاخصه های رئیس جمهور شهید و برکاتش در کل جامعه شیعه پرداخت.

همچنین در بیان جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور می‌توان به طاهره خالق نیا از دیگر کارشناسان بنیاد استان اشاره کرد که در مرکز فرهنگی امام محمد باقر(ع) در خیابان وحید به بحث ضرورت شناخت امام زمان علیه السلام و وظیفه ما در عصر غیبت و تبیین معارف مهدوی‌ پرداخت.

وی بدلیل مصادف شدن این جلسات با شهادت جمعی از خادمان کشور بیان کرد: با شهادت هر شهیدی مسئولیت ما بیشتر می‌شود و لازم است تلاش و فعالیت ما در مسیر حق بیشتر و اطاعت پذیری ما از رهبر افزایش یابد.

جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور

جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور

جلسات مهدویت مشهد با یاد شهید جمهور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا