اخبارمسابقات و فراخوان هایزد

ششمین مرحله از مسابقه کتابخوانی جرعه مهدوی برگزار خواهد شد

به مناسبت نهم ربیع‌الأول سالروز به امامت رسیدن امام زمان(عج) بنیاد استان یزد اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی جرعه مهدوی از مطالب هفته‌نامه جرعه مهدوی می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان یزد، هفته‌نامه جرعه مهدوی به همت بنیاد استان یزد با محوریت کتاب آفتاب مهر(دفتر اول) تنظیم و به کلیه ادارات استان ارسال و در فضاهای مجازی منتشر می‌گردد.

در این هفته‌نامه به تعدادی سؤالات مطرح شده در کتاب آفتاب مهر که توسط محققین مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم تهیه شده است، پرداخته ‌می‌شود.

پس از انتشار ۲۵ شماره از این هفته‌نامه به مناسبت نهم ربیع‌الأول سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) مسابقه‌ای از این ۲۵ شماره ویژه شهروندان استان یزد برگزار خواهد شد.

مسابقه جرعه مهدوی به صورت آنلاین و در قالب ۲۰ سؤال تستی در روز جمعه ۷ مهرماه ساعت ۱۹ الی۲۱ برگزار و شرکت‌کنندگان در این مسابقه ۱۵ دقیقه زمان برای شرکت در این مسابقه دارند.

محتوای مسابقه از هم‌اکنون در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته و سامانه شرکت در مسابقه در ساعت مقرر فعال خواهد شد و با هر سیستم فقط یک‌بار می‌توان در مسابقه شرکت نمود.

۲۰ کارت هدیه ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریالی ویژه عموم و  ۱۰ کارت هدیه ۵.۰۰۰.۰۰۰ریالی ویژه فرهنگیان دولتی و غیردولتی به قید قرعه به افرادی که پاسخ کامل داده باشند اهدا خواهد شد.


لینک دریافت محتوای مسابقه: دانلود مستقیم

لینک شرکت در مسابقه: جهت شرکت در مسابقه کلیک کنید 

ششمین مرحله از مسابقه کتابخوانی جرعه مهدوی برگزار خواهد شد

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا