زنجان

جشن نهم ربیع الاول به مناسبت سالروز امامت امام عصر (عج) برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان زنجان، موکب مهدی یاوران کوچک در سبزه میدان زنجان جهت گرامیداشت سالروز امامت امام عصر(عج) و تجدید عهدی دوباره با مولایمان برگزار شد. این برنامه با اجرای آقای زمانپور(عمو توانا) و همکاران ایشان و تعدادی از مربیان بنیاد استان زنجان انجام گرفت که شامل غرفه ی نقاشی، نقاشی روی صورت، سفالگری(گل بازی) و بازی های فکری برای کودکان عزیز بود که مورد استقبال فراوانی قرار گرفت و با اهدای هدایایی به کودکان به پایان رسید.

وی با طرح سوال درباره روز نهم ربیع الاول چالش جالبی ایجاد و اطلاعاتی درباره ی روز نهم ربیع و امام عصر(عج) به کودکان می داد.
در غرفه ی نقاشی هم برگه های نقاشی درباره روز نهم ربیع و امام زمان(عج) در اختیار کودکان قرار می گرفت و با این کار و همچنین بازی و سرگرمی در غرفه های دیگر روز شادی برای کودکان رقم زده شد.

همچنین استندی با عنوان دلنوشته ای برای فرمانده در محل ورود افراد در نظر گرفته شده بود که بازدید کنندگان از مرد و زن و کودک و نوجوان و پیر و جوان حرفای دلشان را با مولایشان به اشتراک و در معرض نمایش قرار دادند و شور عجیبی در برنامه ایجاد شده بود.

آخرین ویرایش
در ۱۴۰۱/۷/۲۱ ۱۶:۰۲ توسط فرشاد بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا