اخبارمازندران

اجتماع بزرگ منتظران در مازندران برگزار شد

اجتماع بزرگ منتظران با عنوان بیعتی تا همیشه ویژه سالروز آغاز امامت حضرت مهدی موعود(عج) با حضور مردم استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، پیاده روی و جشن بیعتی تا همیشه به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) در روز دوشنبه ۳ مهر ماه با حضور آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه و مسئولین استان و مردم در صحن امام زاده یحی(ع) برگزار شد.

در این مراسم کاروان پیاده روی از مهدیه بزرگ ساری به سمت امام زاده یحیی حرکت کرد و این مراسم با اجرای جشن بیعتی تا همیشه، سخنرانی و اجرای مراسم گروه های سرود، همخوانی و ورزش به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) همراه بود.

در ایتدا مراسم حجت الاسلام والمسلمین نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان در چهار محور وظایف انسان های منتظر را بیان کرد: بحث معرفت به امام، محبت به امام، اطاعت از امام و فعالیت برای فرج امام زمان(عج) و گفت:برای اینکه برای ظهور اثرگذار باشیم باید هر سال با امام زمان(عج) بیعت جدیدی انجام دهیم.

همچنین در ادامه مراسم برنامه های شاد و نقاشی ویژه کودکان و غرفه ها اجرا شد و در پایان مراسم به قید قرعه به ۱۲ نفر از شرکت کنندگان کمک هزینه سفر به شهر مقدس مشهد و شهر مقدس قم هدیه داده شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا