اخبارمازندران

شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان فریدونکنار افتتاح شد

شعبه جدید بنیاد در شهرستان فریدونکنار بنابه تقاضای حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان و با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، مدیر ارشاد، مدیر سازمان تبلیغات و برخی از مسئولین فرهنگی و اجرایی شهر و جمعی از خیرین و علاقه مندان به مباحث مهدویت مورخ 15 مهر ماه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، شعبه جدید بنیاد در شهرستان فریدونکنار بنا به تقاضای حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان و با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، مدیر ارشاد، مدیر سازمان تبلیغات و برخی از مسئولین فرهنگی و اجرایی شهر و جمعی از خیرین و علاقه مندان به مباحث مهدویت در روز شنبه پانزدهم مهر ماه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان فریدونکنار افتتاح شد

در ابتدای جلسه حجت الاسلام نصوری مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران با معرفی بنیاد، به تشریح برنامه ها و اهداف پرداخت.

و سپس امام جمعه شهرستان فریدونکنار با تشکر از تاسیس این شعبه گفت: ما درجهت اهداف بنیاد، همکاری و تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم با تربیت نیرو برای ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت در این منطقه کوشا باشیم.

در پایان جلسه آقای پورطهماسب پیجا به عنوان مدیر بنیاد معرفی و حکم ایشان توسط حجت الاسلام والمسلمین نصوری اهدا شد.

شعبه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در شهرستان فریدونکنار افتتاح شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا