اخبارمازندران

افتتاحیه دوره تربیت مربی کودک معارف مهدویت در استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران، افتتاحیه و اولین جلسه از دوره تربیت مربی کودک معارف مهدویت در استان مازندران با حضور حجت الاسلام والمسلمین نصوری مدیر نیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران و ۷۰ نفر از افراد متعهد فرهنگی در روز پنجشنبه ۲ آذر ماه در مهدیه ساری برگزار شد.

باید بچه ها را نسبت به مباحث مهدویت آشنا و تربیت کنیم تا ان شاالله بتوانیم شبکه فعالان مهدویت را در استان مازندران در عرصه های مختلف بخصوص کودک و نوجوان را تشکیل دهیم.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام نصوری با معرفی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان مازندران و ظرفیت های آن مجموعه برای توسعه فرهنگ مهدویت و تربیت نیرو گفت: باید بچه ها را نسبت به مباحث مهدویت آشنا و تربیت کنیم تا ان شاالله بتوانیم شبکه فعالان مهدویت را در استان مازندران در عرصه های مختلف بخصوص کودک و نوجوان را تشکیل دهیم. وی در ادامه نسبت به ضرورت طرح مباحث مهدویت و جایگاه مهدویت در هندسه دین به نکاتی اشاره کرد.

حجت الاسلام نصوری اظهار کرد: در بحث جایگاه تعلیم و تربیت در دوران ظهور و اقداماتی که افراد منتظر می توانند در بستر سازی ظهور حضرت انجام بدهند، برگزاری کلاس ها جهت کادرسازی و شبکه سازی برای پاسخ به سوالات و تربیت نیروی شاخص برای بستر سازی ظهور حضرت مهدی(عج) است.

در پایان، دوره کوتاه مدت معارف مهدویت بر اساس کتاب نگین آفرینش شروع شد و ان شالله در هفته های آینده دوره های تخصصی در بحث های کودک و نوجوان با اعزام اساتید از مرکز نخصصی مهدویت آغاز می شود.

باید بچه ها را نسبت به مباحث مهدویت آشنا و تربیت کنیم تا ان شاالله بتوانیم شبکه فعالان مهدویت را در استان مازندران در عرصه های مختلف بخصوص کودک و نوجوان را تشکیل دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا