اخبارتهران

برنامه های فرهنگی و آموزشی دهه ولایت در قرارگاه های انتظار استان تهران

در ایام دهه ولایت، قرارگاه های فرهنگی انتظار استان تهران اقدام به برگزاری جشن و اجرای برنامه های فرهنگی نمودند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان تهران، در راستای بزرگداشت دهه ولایت و عید غدیر، برنامه های فرهنگی و آموزشی در قرارگاه های فرهنگی انتظار بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان تهران برگزار شد.

در مراسم عید غدیر قرارگاه فرهنگی انتظار شهید مولایی، ضمن اهدا چادر به دانشجویان سادات، ۱۱۰ پرس غذای گرم به همراه کیک و بسته های تنقلات و کتاب خطبه غدیر به شرکت کنندگان در مراسم اهدا شد. همچنین در این مراسم فرازهایی از خطبه غدیر تفسیر شد.
همچنین در این قرارگاه جشن عید غدیر ویژه نونهالان نیز برگزار شد.

پذیرایی در عید غدیر
پذیرایی

اهدای چادر به دانشجویان سادات

مراسم عید غدیر قرارگاه فرهنگی انتظار شهیدرضا خلیلی نیز در روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه و با حضور ۱۳۰ شرکت کننده و سخنرانی خانم سیدنیا و مولودی خوانی خانم رضایی برگزار شد.
قرارگاه انتظار شهید خلیلی

در ادامه قرارگاه فرهنگی انتظار شهید کریمی با شرکت در مهمانی ده کیلومتری غدیر و برپایی غرفه های کودک به همراه توزیع کاربرگ رنگ آمیزی و طراحی بازی مار و پله در جهت استحکام خانواده، غرفه نوجوان همراه با توزیع کاردستی سرمدادی شرایط ظهور و غرفه ای با نام هدیه از ابوتراب اقدام به خدمات رسانی به کودکان ۱ تا ۷ و همچنین غرفه پویش نذر روسری نیز اقدام به ترویج عفاف و حجاب می نمود. در بخش بنر دلنوشته نیز شرکت کنندگان جمله ای مبنی بر اینکه اگر در غدیر بودم چه بیعتی می کردم، می نوشتند. در ادامه نیز در جهت گسترش رزق معنوی اقدام به خوانش زیارت غدیریه امام هادی علیه السلام شد.

قرارگاه شهید کریمی

مراسم عید غدیر در قرارگاه فرهنگی انتظار شهید الهادی نیز با برگزاری مراسم پیاده روی انجام شد.

مراسم پیاده روی قرارگاه شهید الهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا